Kainos ir prekybos dienos


 

 Gerbiami pirkėjai , 

Pas mus  jau galima įsigyti jaunų, 2,5 mėnesio amžiaus įvairių krosų vištaičių. Tai čekiški įvairių spalvų  Dominantai, kaip nuotraukose apačioje , dedantys rudus ir baltus kiaušinius. Naujovė šiemet  yra vištos , dedančios šviesiai  žalius kiaušinius. Vištaičių kaina šiuo metu 6,5 euro/vnt ( dedančios žalius kiaušinius- brangesnės,  7,5 euro). Nusipirkę jas dabar, Šv. Velykoms būsite apsirūpinę savais kiaušiniais. 

Nekantriausieji  jau gali įsigyti ir sausio 15 dieną pristatytų, jau pailsėjusių po kelionės ir sustiprėjusių, vengriškų krosų ( Tetra SL, Amber, Harco, Tetra H , SuperHarco ir SuperB ) viščiukų. Kaina nuo 1,6 iki  2.0 euro ( priklausomai nuo amžiaus ,  1- 7 dienų ) . Viščiukai jau perykloje vakcinuoti prieš Mareko, Niukaslio ligas, taip pat prieš infekcinį bronchitą ir laringotracheitą.         

 

             

 

Balandžio mėnesį  prekiausime  paaugintais,    2,5 mėnesio amžiaus , vengriškais  dėsliaisiais krosais, tai  :   Tetra SL ( rudos), Harco ( juodos), SuperHarco ( juodos sunkios) , Amber ( baltos su rudomis dėmėmis), SuperB ( baltos ), Tetra H ( rudos pusiau mėsinės) .

 

          
 

  

         

Informacija teikiama telefonais   8612- 22843 , 8682-39186  arba  8346-50243.   

 

Paukščiais    prekiaujama  Mariaus Steponavičiaus paukščių fermoje, Žaslių kaime, Kaišiadorių rajone. Kaip rasti fermą galite pamatyti svetainės skyriuje KONTAKTAI ( žemėlapis ir GPS koordinatės).  Sukant  kompiuterio pelės ratuką galima pakeisti žemėlapio  mastelį.