Kainos ir prekybos dienos


 Gerbiami pirkėjai , 

Šiuo metu pas mus  galima įsigyti jaunų, 2 ir  4 mėnesių  amžiaus įvairių krosų vištaičių. Tai čekiški įvairių spalvų  Dominantai, kaip nuotraukose apačioje , dedantys rudus ir baltus kiaušinius. O taip pat įvairių vengriškų krosų vištaitės.  4 mėnesių vištaičių kaina šiuo metu 8.5 euro/vnt  . Dėl jaunesnių kainos prašome  teirautis telefonu. 

Dominantai : 

               

 

Vengriškų krosų  Tetra SL, Harco,  SuperHarco, Amber, SuperB ir Tetra H   vištaitės :        

          

 

Nuo gegužės 29 dienos prekiausime  ir  vienadienėmis įvairių spalvų ir krosų vištaitėmis. Kaina 1,80 euro/vnt. Dėl turimų veislių prašome iš anksto pasiskambinti ir užsisakyti. 

  

 

Jau  pradėjome prekybą vienadieniais Ross-308 mėsiniais viščiukais- broileriais. Kaina 0,90 euro/vnt. Turime ir 2,3 savaičių amžiaus  viščiukų. 

     

Prekiaujame vienadieniais kalakučiukais BIG-6. Kaina 5,50 euro/vnt. Savaitės amžiaus kaina  6,5 euro, turime ir 2,3 savaičių amžiaus. 

  

Pradedame prekybą įvairaus amžiaus rudais mėsiniais viščiukais- broileriais SASSO. Dėl kainos prašome pasiskambinti. 

  

Pradedame prekybą įvairaus amžiaus perlinėmis patarškomis. Dėl kainos prašome skambinti. 

  

Prekiaujame vandens paukščiais : Pekino ančiukais, mulardais, žąsiukais. Dėl kainos prašome skambinti. 

    

         

Informacija teikiama telefonais   8612- 22843 , 8682-39186  arba  8346-50243.   

Paukščiais    prekiaujama  Mariaus Steponavičiaus paukščių fermoje, Žaslių kaime, Kaišiadorių rajone. Kaip rasti fermą galite pamatyti svetainės skyriuje KONTAKTAI ( žemėlapis ir GPS koordinatės).  Sukant  kompiuterio pelės ratuką galima pakeisti žemėlapio  mastelį.